Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

Нд: 12:00--15:00

0
Мій кошик

Товари для манікюру і педикюру

 

Догляд за нігтями стосується не лише жінок, чоловікам також важливо підтримувати руки в охайному вигляді. Правильний догляд не лише покращує ваш зовнішній вигляд, але й сприяє дотриманню гігієни та запобігає поширеним проблемам з нігтями. Розгляньмо основні поради та рекомендовані нігтьові інструменти, для підтримання естетики та здоров’я нігтьової пластини.

Незалежно від того, чи володієте ви професійністю виконання і прагнете підтримувати полірований імідж, чи просто хочете, щоб ваші руки були чистими та здоровими, ці поради допоможуть вам досягти доглянутого вигляду.

Важливість догляду за нігтями

Гігієна необхідна для соціального та професійного життя кожної людини, а догляд за нігтями є важливою частиною належної гігієни. Якщо нігті чоловіка виглядають брудними, пошарпаними або нерівними, це можуть помітити друзі та колеги. Таке сприйняття може зашкодити в повсякденному житті.

Сухі та потріскані руки - через холодну погоду або часте миття рук - можуть завдавати болю і призводити до можливих уражень та інфекцій на руках.

Замовити професійні засоби для рук та нігтів ви можете з каталогу сайту Dovo Solingen. Ми здійснюємо доставку поштовими службами в межах Києва та всієї України.

Популярні види манікюру

До популярних видів манікюру належать: обрізний, необрізний та апаратний. 

Перевагами обрізного виду є естетика та бездоганний вигляд кутикули, найбільш глибокий її зріз.

В такому процесі головне це професійність майстра, точність виконання та ідеально заточений, гострий інструмент для манікюру. Серед мінусів - висока можливість отримати порізи та пошкодити кутикулу.

Необрізний, часто його ще називають “європейський” манікюр більш поширений в домашніх умовах. Він не потребує особливих вмінь, лише базовий нігтьовий інструмент як апельсинова паличка або металічна лопатка для обробки кутикули. Більш безпечний та швидкий у виконанні.

В салоні вам можуть також запропонувати манікюр з використанням спеціального апарату, який оснащений насадкою, що обертається і безболісно видаляє кутикулу та прибирає довжину нігтів.

Базові інструменти для манікюру

Немає нічого гіршого, ніж намагатися зробити собі манікюр, але не мати для цього потрібних інструментів. Маючи їх під рукою, ви завжди будете мати здорові руки та ноги, коли захочете зробити собі манікюр чи педикюр. Ось манікюрні інструменти, які вам необхідно купити, і як ними користуватися.

Поділяються на 2 типи: для обрізання нігтів та обрізання кутикули.
Це найперший інструмент який треба купити для домашнього набору. Вони відрізняються формою лез, їх вигином та товщиною сталевої частини. Ножиці для кутикули не можна використовувати для обрізання нігтів, адже це може пошкодити їх гостроту або взагалі зламати інструмент, оскільки вони розраховані для зрізу лише м’якої частини між шкірою та нігтьовою пластиною.

Цей інструмент використовується, щоб акуратно відшліфувати краї нігтя. Вони також допомагають надати нігтям потрібну форму. Пилки бувають найрізноманітніші за ціною та матеріалом. Найчастіше це наждачні, металеві, скляні та інші. Точність і довершеність манікюру не в останню чергу залежить від якісної пилки.

Так само поділяються на дві групи: для обробки кутикули та нігтів.

Кусачки для нігтів (кніпсери) зрізають найжорсткішу пластину м’яко, безболісно та без тріщин.
Кусачки для кутикули допомагають у її видаленні в складнодоступних місцях і зрізанні задирок.

Входить до більшості манікюрних наборів, адже іноді можете знадобитись для видалення задирок, які не здатні вхопити кусачки для кутикули або якщо до пальця потрапила заноза.

Всі ці інструменти ви можете замовити за привабливою ціною з каталогу нашого інтернет-магазину Dovo Solingen. Ми здійснюємо доставку по Києву та в межах України. Її вартість варіюється від розміру замовлення.

Поради в догляді за руками після манікюру

  1. Зволожуйте руки та кутикулу. Через фізичну працю та вплив погодних умов руки стають сухими та шорсткими. Для підтримки охайного вигляду використовуйте крем або лосьйон. Його вартість не має вирішального значення, на відміну від якісних інструментів.

  2. Коли займаєтеся діяльністю, яка може піддавати ваші руки впливу хімічних речовин або агресивних компонентів, важливо захищати їх. Одягайте рукавички, щоб запобігти пошкодженню нігтів та шкіри.

  3. Тримайте нігті в чистоті: регулярне миття рук та очищення під нігтями допоможе тримати руки в гарному стані між процедурами манікюру. Видалення бруду та бактерій є основами гігієни та доглянутого вигляду. 

 

Ціна на Товари для манікюру і педикюру

 

Ціна:

⏩ Манікюрний набір Dovo Solingen 5 предметів

5615 грн

✅ Ножиці DOVO для кутикули 3 1/2

1330 грн

⏩ Кусачки для нігтів Dovo 517006 у пластиковому тримачі

548 грн

✅ Бритва для педикюру

494 грн

Вгору