Виробництво компанії DOVO було засноване у 1906 році у німецькому місті Золінген (Solingen), який багато століть був відомий своїми майстрами та високою якістю виробів з металу. Назва складається з перших двох літер прізвищ засновників - Carl Dorp и Carl Arthur Voos. З початку другої половини ХХ століття Dovo викуповує такі компанії: Тennis (1952), Bismarck (1957), "Ankerflagge" (1957), "Teufelskerle" (1968), "Kronpunkt" (1969), Fontana (1970), Heups & Hermes (1973) та Merkur (1996). Серія небезпечних бритв Bismarck так і залишила свою традиційну назву по сьогодні, як і безпечні бритви Merkur, відомі своєю бездоганною якістю.

Dovo Solingen - це один з небагатьох заводів, массове виробництво небезпечних бритв на якому не припинялось за всю історію існування.

І зараз багато операцій при виготовленні небезпечних бритв виконуються вручну. 

Ми є офіційними представниками заводу Dovo Solingen в Україні з 2012 року. Весь асортимент товару, який пропонує завод, Ви можете замовити у нас і отримати якнайшвидше.

Якщо Ви не знайшли бажаний продукт у нас на сайті - телефонуйте або пишіть, ми з радістю замовимо його на заводі Dovo та доставимо Вам його так швидко, на скільки це можливо.