Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Леза, хоч і є дуже невеликий деталлю бритви, важливі, адже від їх якості залежить те, наскільки чистим буде гоління. Правильно підібрані і високоякісні, вони можуть зробити шкіру ідеально гладкою, видаливши всі волоски під корінь, практично повністю повторюючи ефект від добре заточеної і спрямованої ремінцем небезпечної бритви. Але на їх вартості не потрібно економити, адже занадто дешеві варіанти негативно позначаються не тільки на якості видалення щетини, але і на стані шкірного покриву.

Вони відрізняються між собою різними параметрами, кожен з яких впливає на отриманий від їх використання результат. Причому у деяких людей, реакція на абсолютно ідентичний товар - діаметрально протилежна. Найпростіше вибрати відповідний для себе варіант наступним чином: придбати кілька різновидів і випробувати все. Так можна знайти модель, яка точно підійде і до типу шкіри, і до жорсткості волосся, води і іншим факторам.

Різновиди лез

Леза, представлені в нашому інтернет-магазині, трьох видів:

 1. Для гоління. Вони призначені для використання в Т-образних бритвах і можуть відрізнятися рядом параметрів:

  • гострота;
  • агресивність;
  • довговічність;
  • ціна.

  Вибираючи серед цих якостей, потрібно розуміти, що чим вище вартість лез, тим довше і краще вони будуть виконувати свою роботу. Недорогі варіанти не є поганими - ними теж можна успішно користуватися, адже вони все одно будуть голити краще, ніж одноразові станки. Щоб зрозуміти, які моделі підходять для певного типу шкіри і жорсткості волосся, бажано купити кілька різних варіантів і на практиці перевірити їх.

 2. Для вусів. Допомагають надати бажану форму рослинності на обличчі. Підходять і для корекції контура бороди.
 3. Для педикюру. Застосовується в бритвах для зрізання огрубілої і омертвілої шкіри в парі зі спеціалізованими пристроями.

Недорого купити будь-який вид леза, в тому числі і для бритви, можна в нашому інтернет-магазині. Тут є вся необхідна інформація, фото і вказані всі актуальні ціни. У нас також є широкий вибір бритвених наборів , помазків , станків і іншого приладдя . Можна замовити доставку придбанного у нас товару в будь-яку точку України: Київ, Одесу, Дніпро, Харків.

Вгору