Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

Нд: 12:00--15:00

0
Мій кошик

Бритви та приладдя

Ціна на Бритви та леза

 

Ціна:

⏩ Бритва зі змінним лезом Captain Fawcett's Disposable Blade Straight Razor

1485 грн

✅ Безпечна бритва Merkur 33C Dovo Solingen

1401 грн

⏩ Набір для гоління Captain Fawcett’s з лезами Gillette Mach 3

2470 грн

✅ Набір для гоління MACH 3 black Golddachs shaving set

1780 грн

 

Зорієнтуватися при виборі аксесуарів для гоління не завжди просто, враховуючи різноманітність косметичних засобів. Непросто буває і тим, хто стикається з вибором вперше, адже немає розуміння того, що саме їм підійде. Іноді визначитися допомагають фото і відгуки, розміщені на сайтах, але крім них, бажано враховувати і певні критерії вибору кожного пристрою.

Як вибрати відповідне приладдя 

Для комфортного гоління важливо вибрати інструмент, який ідеально підходить Вам. Бритва повинна бути якісною, зручною і радувати око. У нашому інтернет-магазині вона представлена двома видами:

 1. Небезпечна бритва.

  найефективніший з усіх аналогічних пристроїв, який забезпечує ідеальну гладкість. Моделі, вироблені на заводі Dovo Solingen, виготовлені вручну і вже підготовлені до використання. Вони мають дуже багато переваг, але потребують акуратне поводження і певні навички. Крім того, їх необхідно правити, використовуючи спеціальні ремені. Бритви з високовуглецевої сталі чутливі до вологи, тому рекомендуємо їх змащувати парафіновим маслом.

  Ремені для правки бажано вибирати так, щоб їх ширина була трохи більшою, ніж у леза бритви.Вони бувають: підвесні і натяжні (стропи). Часто їх застосовують спільно зі спеціальною пастою, що забезпечує більш точну правку.

  Іноді непросто відразу визначитися у виборі, перед тим, як купити собі такий інструмент для гоління.

 2. Бритвенні Т-образні станки.

  Класичний варіант для домашнього використання, досить простий і зручний в обігу, адже не вимагає спеціальних навичок. Забезпечує якісний результат. Потребує періодичної заміни леза, а також очищення і змащування основи інструменту для гоління.

  Леза для таких станків можуть бути різної якості і вартості. Є дешеві варіанти і такі, чия ціна трохи вище, але навіть їх вартість дуже невисока.

Вибравши бритву, для ідеально повного комплекту варто купити помазок і чашу для збивання піни. Тільки спеціальні засоби для гоління правильно доглядають за шкірою і забезпечують ковзання бритви.

Вартість помазка буває різною і є можливість купити недорогий варіант або придбати модель зі значною ціною. На ціну впливає якість щетини і матеріал ручки помазка.

Для зручного зберігання приладдя,часто використовують стійки і чохли. Вони забезпечують не тільки зручність зберігання, але і допомагають для гоління інструментам бути захищеними від зовнішнього впливу.

Замість того, щоб окремо вибирати бритву і помазок, можна зробити набагато простіше, купивши бритвений набір. У нього можуть входити:

 • чохол або стійка;
 • небезпечна або безпечна бритва;
 • помазок;
 • чаша для збивання піни.

Вартість подібних наборів буває різною і приблизно дорівнює окремій ціні на кожне приладдя з набору.

Купити якісні інструменти порівняно недорого, можна, відвідавши інтернет-магазин. Серед наявних у продажу товарів обов'язково знайдеться той, який буде повністю відповідати побажанням кожного клієнта. Дуже зручно те, що можна замовити доставку по Україні (Київ, Одеса, Харків, Дніпро).

Вгору