|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Леза для гоління SUPER PLATINUM
Традиційні леза для Т-подібних бритв (Double Edge)
Нержавіюча сталь • Вироблено в ЄС
Леза SUPER PLATINUM — це класичні двосторонні леза для вологого гоління, які поєднують перевірену якість, комфорт та довговічність. Вони спеціально розроблені відповідно до вимог безпечних бритв MERKUR, але підходять для всіх стандартних Т-подібних (DE) станків.
Виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі SANDVIK 13C26, леза мають платинове та тефлонове покриття, що забезпечує плавне ковзання, зменшує тертя та підвищує комфорт під час гоління. Підійдуть також для жорсткої щетини
Кожне лезо індивідуально загорнуте в парафінований папір для безпечного використання та зберігання.
Переваги:
-
високоякісна сталь SANDVIK 13C26
-
платинове та тефлонове покриття
-
чисте та комфортне гоління
-
сумісні з усіма стандартними DE-бритвами
-
індивідуальна упаковка кожного леза
-
вироблено в Європейському Союзі
Характеристики:
-
Тип: леза для безпечних бритв (Double Edge)
-
Матеріал: нержавіюча сталь
-
Покриття: Platinum + Teflon
-
Кількість у упаковці: 10 лез
-
Тип упаковки: картонна коробка
-
Розмір упаковки: 50 × 27 × 10 мм
-
Вага (з упаковкою): 9 г
Леза — це дуже індивідуальний вибір, адже комфорт гоління залежить від типу шкіри, жорсткості щетини та техніки. SUPER PLATINUM — гідний варіант для поціновувачів класичного вологого гоління, який поєднує німецькі традиції та сучасні технології.
Виготовлені в Чехії на замовлення Merkur Solingen, Німеччина


