Сьогодні інтернет-магазини пропонують великий вибір станків для гоління. З появою безпечних бритв, догляд за рослинністю на обличчі значно спростився. Чоловікам залишається лише не забувати про покупку змінних лез.

Як обрати

Якщо ви хочете забезпечити собі комфортний і безпечний процес гоління - забудьте про одноразові бритви. Для щоденного догляду за бородою краще використовувати Т-образну бритву з набором змінних лез, які ви зможете підібрати за своїм типом шкіри і структури волосся.

При виборі лез варто враховувати, що:

- важлива не кількість, а якість - найчастіше для гладкості обличчя досить одного правильної леза. В коробці з станком Merkur завжди є одне лезо.
- не всім підходить саме гостре - це вибір чоловіків з жирним типом шкіри, або жорсткої щетини. Якщо ж ви маєте чутливу ​​шкіру, то рекомендуємо придбати м'які леза;
- важлива товщина - дуже тонке лезо може привести до порізів, а в результаті до подразнення шкіри. Оптимальна товщина леза- 0,1 мм;
не завжди висока ціна на станок є показником якості - вже давно на ринку товарів для чоловіків себе встигли зарекомендувати такі фірми як Dovo, Gillette, Schick, чиї вироби відрізняються стабільно високою якістю і відносяться до категорії середніх цін.
враховуйте тип шкіри і жорсткість щетини при виборі леза для гоління

Види лез

Всі станки поділяються на два види:

- одноразового використання - невеликий термін служби і постійні відходи пластику;
- багаторазові - для регулярного догляду за обличчям.


Небезпечні бритви розрізняють за матеріалом виготовлення:

- з нержавіючої сталі - найпопулярніший вид леза, завдяки доступній вартості та стійкості до вологи. Підійдуть для жорсткої щетини;
- з вуглецевої сталі - має тоншу структуру і підвищену еластичність, що добре впливає на характеристики м'якості та гостроти. При таких позитивних характеристиках, є і недоліки. Без належного догляду, матеріал дуже м'який і схильний до корозії.

Безпечні бритви за типом покриття бувають:

- платинові - забезпечують ефективний процес гоління щетини і відрізняються довговічністю;
- хромовані - голять бороду чисто і не викликають подразнень;
- змішаного типу.


Змінні леза розрізняють за ступенем агресивності:

1. м'які - підходять для чутливої ​​шкіри;
2. жорсткі - рекомендується використовувати чоловікам з жорсткою щетиною і нормальною шкірою.
3. середні - підійдуть всім. Термін служби буде залежати від частоти гоління і густоти бороди.


Ми консультуємо індивідуально кожного покупця, щоб підібрати оптимальні леза по типу шкіри і щетини.

Догляд за лезами

Для того щоб безпечна бритва прослужила вам якомога довше, необхідно почати доглядати за нею. Це не складно і, при суворому дотриманні декількох рекомендацій, скоро увійде у вас у звичку:

- Промивайте станок після гоління;

- Щоразу після процедури, якісно видаляйте залишки гелю і піни під проточною водою. Це допоможе уникнути утворення нальоту.
- Раз на кілька місяців можна змащувати безпечну бритву спеціальним парафіновим маслом, яке можна придбати в інтернет-магазині Dovo за вигідною ціною. Тут ви знайдете і інші засоби для бороди, а також леза для персоналу
- Зберігайте Т-подібний станок в сухому місці;
- Вчасно змінюйте леза для комфортного гоління.
Сподіваємося, що наші поради стануть вам у пригоді і допоможуть досягти відчуття максимального комфорту після гоління щетини.

Залишилися питання? Напишіть або зателефонуйте нам!